Chinos stretch Unisex

Svart
Størrelser Antall
XXS
XS
S
M
L
XL
XXL
3XL
Minste antall: 1 stk

Kokkebukse/Chinos i Unisex-modell. Stoff med stretch og strikk bak i linningen for bedre passform. Praktiske sidelommer og baklomme. Falden på benet kan enkelt justeres til en lengre lengde.

- Stoff med stretch som er bedre for miljøet
- Smart Unisex
- Fleksibel linning med strikk
- Justerbar benlengde

Produktegenskaper
Artikkelnummer 8305264015
EAN 7331645532452
Materiale 62/34/4% resirkulert polyester/bomull/eol - Twill - 210g/m²
Vekt 290 g
Opprinnelsesland Ukraine
Prisinformasjon Alle priser er NOK ekskl. mva.
Lagersaldo XXS 48 st
Lagersaldo XS 302 st
Lagersaldo S 779 st
Lagersaldo M 870 st
Lagersaldo L 957 st
Lagersaldo XL 297 st
Lagersaldo XXL 64 st
Lagersaldo 3XL 58 st
Bildet viser merkevarelogoen for Segers Fabriker

Om Segers Fabriker

Å bære et plagg fra Segers gjør deg ikke automatisk til en mester i jobben. Men mange mestere jobber i våre klær. Sveriges mest talentfulle og prisbelønte kokker er ett eksempel. Men Segers klær finner du ikke bare på kjøkkenet. Klærne brukes også av hovmesteren, servitøren, bartenderen, hotellresepsjonisten og hos personal innen helse og omsorg. Høy kvalitet, design som speiler bedriftens visjon og funksjon som personalet trives i. Med rett arbeidsklær løfter vi opplevelsen av virksomheten din.

Med Segers har du full kontroll fra start til mål. Vi eier våre egne produksjonsanlegg i Ukraina og Pakistan, med lager og logistikk i Estland. Rett plagg til rett tid, produsert på en ordentlig måte. Kvalitet- og produksjonskontroll gjøres fra hovedkontoret i Borås.

Oppdag flere produkter fra Segers Fabriker

Her kan du raskt stille et spørsmål om produktene.
Vi gir deg svar så fort vi kan.



Du liker kanskje også...